Politika

Ak Parti İl başkanı Görgel vatandaşları ziyaret etti

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı Ramazan Ayı’nı dolu dolu geçiriyor.

 AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat GÖRGEL, İl ve İlçe Teşkilatlarıyla birlikte düzenlenen programlara katılım sağlayarak Ramazan Ayı’nı halk ile iç içe geçirmeye devam ediyor.

Başkan GÖRGEL, parti teşkilat çalışmalarını sadece merkezde yapmayıp, ilçe teşkilatlarıyla düzenlenen iftar programlarında bir araya gelerek parti programı ve izlenecek yol haritası ile ilgili süreci canlı tutuyor.

Ramazan Ayında yaptığı programlarda Andırın, Afşin, Ekinözü, Elbistan, Nurhak, Çağlayancerit ve Pazarcık ilçelerine bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan GÖRGEL, ilçe teşkilatlarındaki yatırımları yerinde inceleyerek vatandaşları sorunları dinledi.

“Kutlu Aydan, Kutlu Geleceğe” şiarıyla Ramazan Ayını dolu dolu geçiren AK Parti Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sık sık vurguladığı önemli detayları sahada bizzat uygulayarak, halkın nabzını ve 2023 seçim hedeflerine sıkı bir programla hazırlanıyor. Başkan GÖRGEL, çalışma hedeflerinin sadece oy kazanmaya yönelik değil, gönül kazanma politikasıyla hareket ettiğini sürekli ifade ederek, gönül kazanmanın AK Parti’nin kuruluş amaçlarından en önemlisi olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

AK Parti Kahramanmaraş teşkilatlarının sıkı bir çalışma içerisinde olduğunu katıldığı programlarda sürekli ifade eden Başkan GÖRGEL, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Teşkilatlarına kadar uzanan parti teşkilatlarının yaptığı çalışmalarla halkın nabzını yoklayarak sorunlara çözüm üretiyor.

Başkan GÖRGEL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın parti teşkilatlarına yönelik olarak sürekli ifade ettiği çalışma prensibi ve halk ile iç içe olma gayesini diri tutarak Kahramanmaraş’ta AK Parti Teşkilatının maksimum verimle en iyi sonuçları elde etmesi için çabalıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında yaptığı çağrıda “Önümüzdeki ağustos ayında partimiz 21’inci yaşını geride bırakıyor. Bir büyük davanın neferleri olarak AK Parti bayrağı altında yola neden, niçin çıktığımızın muhasebesini yapmaya çalışıyoruz. Biz AK Parti’yi istişare ile kurduk. Attığımız her adımda önce milletimize sonra teşkilatlarımıza baktık. Genel Başkan olarak biz de MYK, MKYK, Meclis grubu toplantılarını titizlikle gerçekleştirmeye özen gösterdik. Dünyada, bölgemizde ve ülkemizde yaşanan nice gelişmeyle uğraşırken parti çalışmalarını da ihmal etmiyoruz.

Parti toplantılarında 81 ilimizdeki vatandaşlarımızın dertlerini, sıkıntılarını, beklentilerini de öğrenme imkânı buluyoruz. Kendi tespitlerimizin sağlamasını yapıyoruz. Partimizin 21 yıllık geçmişiyle daha büyük hedeflere yürüyoruz. Bugüne kadar girdiğimi 15 seçimin tamamında sandıktan açık ara birinci parti çıkmamız, milletimizin bu duruşumuzu desteklediğini gösteriyor.” ifadelerine yer vermiş ve parti teşkilatlarının çalışmalarının önemine ve kıymetine değinmişti.

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat GÖRGEL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı halk ile iç içe olma prensibini şiar edinerek, Ramazan Ayı içerisinde “Kutlu Aydan Kutlu Geleceğe” prensibiyle hareket ediyor.

Başkan GÖRGEL gençlerle iç içe olmayı ihmal etmeyerek, AK Parti Gençlik Kolları ve gençlerle sürekli bir araya gelip sohbet ederek gençliğin kıymetini ve ülkenin geleceğinin gençlerin ellerinde olduğunu ifade ediyor.

AK Parti İl Başkanlığı’nda her hafta düzenli olarak yapılan halk toplantılarında halkın sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışan Görgel, Kahramanmaraş’ın kutlu aydan kutlu geleceğe yürüyüşüne öncülük ediyor.

2023 KAHRAMANMARAŞ’IN ZAFER YILI OLACAK

AK Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, 2023 seçimlerinin ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu yaptığı etkinlikler ve düzenlediği programlarla halka açıklıyor. Yapılan parti programlarına katılımın yoğun olması İl Teşkilatının çalışmalarının verimli ve hızlı şekilde yürüdüğünü gösteriyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan KANDEMİR ve AK Parti MKYK üyesi Menderes TÜREL’in Kahramanmaraş ziyaretleri, Parti genel merkezinin Kahramanmaraş’a ve Kahramanmaraş İl Teşkilatına duyduğu güvenin tesisi olarak görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu