Ekonomi

Bakan Varank Kahramanmaraş’ta iş insanları ile bir araya geldi

Kahramanmaraş’ta temaslarda bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş insanlarıyla bir araya geldi.

Programa, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ile Vali Ömer Faruk Coşkun’un yanı sıra, İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İlçe Belediye Başkanları, KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu, Meclis Başkanı Hanifi Öksüz ve ticaret-sanayi sektöründen iş insanları katıldı.

Programda konuşan KMTSO Meclis Başkanı Hanifi Öksüz, KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu, ilimizin ticaret ve sanayi sektörüne verdikleri destekten dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank’a teşekkür etti.

İstihdamın, ihracatın ve güçlü büyümenin lokomotifi olan sanayi sektörünü, desteklemek için somut adımlar attıklarını ifade eden Bakan Varank ise; Kahramanmaraş’ta ve Bakanlıkta şehrimizin Milletvekilleri ve sektör temsilcileri ile sık sık bir araya gelerek sorunları çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını ifade etti.

Mustafa Varank ayrıca; tekstil, metal sanayi, altın ve mücevher işleme gibi şehrin önemli sektörleri başta olmak üzere bütün sektörlere desteklerini artırarak şehrin ticaret ve sanayisini daha ileri seviyelere taşımaya gayret edeceklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu