Ekonomi

DSİ Kahramanmaraş işçi alım sınavında kazananlar açıklandı!

DSİ Kahramanmaraş 20. Bölge Müdürlüğü’nü açtığı 2021 yılı işçi alım sınavında kazanan adayların isimleri açıkladı.

DSİ geçtiğimiz aylarda açıklanan kadroya göre Kahramanmaraş’ta; 12 operatör, 13 ağır vasıta şoförü, 7 bakımcı, 4 ambar işçisi, 14 usta, 1 akaryakıtçı, 8 sondaj işçisi, 2 kompresör operatörü, 1 vinç operatörü, 2 laborant, 4 laborant yardımcısı, 4 topograf, 7 hidrolog, 5 aşçı, 1 aşçı yardımcısı, 3 teknisyen, 4 bekçi olmak üzere toplam 92 personel alınacağını ilan etmişti.

Yapılan sınav sonucu kuruma girmeye hak kazanan adayların isim listesi açıklandı.

KAZANAN ASİL VE YEDEK ADAYLAR İÇİN TIKLAYIN…

DSİ KAHRAMANMARAŞ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 2021 YILI İŞÇİ ALIM SINAVINI KAZANANLAR HAKKINDA İLAN

Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in değişiklikleri de ihtiva edecek şekilde son hali değerlendirilerek 2021 yılı içerisinde Bölge Müdürlüğümüze alınacak pozisyonlar için 04.-13.10.2021 tarihleri arasında yapılan sınavlar neticesinde sınavı kazananların listesi aşağıda belirtilmiştir.

 2021 yılı İşçi alım sınavını asil olarak kazanan adayların 09/11/2021 tarihine kadar aşağıdaki evrakları şahsen getirmeleri gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER…

 –          Başvuru Formu

–  Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından (Devlet Hastaneleri veya Tıp Fakültelerinden) Alınacak Heyet Raporu

–          – Psikoteknik Raporu

–          – Adli Sicil Kaydı

–           –  İkametgâh İlmuhaberi

–          – Vesikalık Fotoğraf (6 Adet)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu