Ekonomi

Dünyanın en büyük otel zinciri Elbistan’a geliyor

Dünyanın en büyük otel gruplarından Wyndham Hotels & Resorts bugün Türkiye’deki portföyüne yedi otel daha eklemeyi planladığını duyurdu. Türkiye’de Ramada markasıyla tanınan grup Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde de 86 odalı bir otel inşa edecek.

İstanbul, Ankara, Kahramanmaraş, Milas, Kuşadası ve Adıyaman’daki yeni açılacak olan oteller gezginler için çeşitli konaklama seçenekleri sunacak ve Wyndham’ın Türkiye’deki Days Hotel, Ramada Encore ve Ramada by Wyndham otellerinden oluşan portföyüne iki tanesi ile birlikte katılacak. CLC World Resorts & Hotels ile işbirliği içinde Ramada Residences ve Wyndham Residences altında yakın zamanda duyurulan mülkler.

Yeni tesislerin açılmasıyla birlikte Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’de 90 otele ulaşacak. Genişleme planı, yalnızca 2022’nin başlarında beklenen beş ek açılışla devam edecek. Bu açılışlardan biride Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde gerçekleşecek.

RAMADA BY WYNDHAM ELBİSTAN

Bölgesinin en çok rağbet gören destinasyonlarından birinde yer alan ve önümüzdeki ay açılacak olan 86 odalı otel, konuklarına yöresel lezzetleri tadabilecekleri bir restoranın yanı sıra fitness center ve toplantı salonları gibi modern konaklama ve olanaklar sunuyor. 

Konuklar ayrıca Pınarbaşı, Ulu Cami, Uzun ve Kapalı Çarşı gibi kentin tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerini keşfedebilirler. Otelden Kahramanmaraş şehir merkezine kolayca ulaşılabilir ve Malatya ve Kahramanmaraş havalimanları uçakla seyahat eden ziyaretçiler için erişilebilir durumdadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu