Ekonomi

Durmuş Karcıoğlu “Yeni Başlıyoruz”

19 Kasım 2022 Cumartesi günü yapılan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde 14. Meslek Komitesinden Bağımsız olarak Seçilen Durmuş Karcıoğlu , “ Daha Yeni Başlıyoruz,” dedi.

KMTSO 14. Meslek Komitesine seçilen :  Durmuş Karcıoğlu, Fatih Koşargelir, Talip Moroğlu , Çağrı Tüllünce, Enes Kaptanoğlu, Mehmet Akif Özalp, ve Mehmet Özata , gazetemize bir açıklama yaparak, sloganımız yeni başlıyoruz,” dedi.

Turuncu Liste ile KMTSO Meclis Üyesi Durmuş Karcıoğlu : “Seçimden 12 gün önce arkadaşlarımla oturduk ve aday olmaya karar verdik, aslında benim çok niyetim yoktu, arkadaşlarım beni ikna etti. 14. Meslek komitesindeki 243 üyemizin sorunlarını KMTSO’da gündeme getirmek üzere arkadaşlarımın desteği ile Turuncu Listeyi çıkarak yola çıktık. 12 günlük yoğun bir çalışma sonunda Allah’a çok şükür dostların desteği ile 7 asil, 7 yedek üye olarak seçimden galip çıktık, KMTSO Meclisine girdik. Ama yeni başlıyoruz,” diyerek bundan sonra ki vereceği hizmetleri anlattı.

Durmuş Karcıoğlu : “  Seçimlere Bağımsız girdik, her hangi bir tarafın tarafı olmayacağız, taraflara karışmayacağız, bizim meselemiz üyelerimizin sorunlarını KMTSO Meclisinde gündeme getirmek.. Seçim sonrası canlı yayında anlatmıştım.. parasını kendi cebimden vererek Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası fuaye alanında 14. Meslek komitesi üyelerimize, meclis üyelerine, Valimiz, Belediye Başkanımız, o gün şehrimizde olacak milletvekilleri ile şehrin protokolüne bir yemek vereceğim.. ilk icraatımız bu olacak.. burada birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.. üyelerimizi odamızda en iyi şekilde temsil etmek için bu göreve talip olduklarını, “ söyledi.

ÜYELERİN ELİNİ SIKIP GÖZÜNE BAKMAK !

Bugüne kadar Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde aranmadığını, sorulmadığını bir çok üyenin oda seçimlerinde oyu bile olduğunu haberini olmadığını anlatan Durmuş Karcıoğlu : “ KMTSO seçimlere  iki başkan adayı çıkınca üyelerin telefonla arandığını gördük.. bunun üzerine biz Turuncu renkle aday olarak çıktık.. herkesin bire bir elini sıktık.. gözlerine baktık, birlikte yemek yedik, kahvaltı yaptık, sorunlarını dinledik.. üyelerimizle muhabbet oluşturduk.. bunun soncunda ise Beyaz, Mavi listenin yanına eklediğimiz Turuncu liste ile bağımsız olarak 14. Meslek komitesinde , KMTSO Meclis üyesi ve Meslek komitesi olarak bizi seçtiler.. Bu üyelerimize karşı sorumluluğumuz var seçim, bitti ama hizmet yeni başlıyor.. biz yeni başlıyoruz.. 12 gün boyunca  emeği geçen yedi yedek, yedi asil üyemizin yanında gönüllü dostlarımıza bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.. Ben bu seçimi onlarla kazandım.. Ekip olarak kazandık..

O KOLTUKLAR BABAMIZIN MALI DEĞİL !

Bugün Meclis üyesisin yarın olmaya bilirsin diyen KMTSO Meclis üyesi Durmuş Karcıoğlu : Üyelerimiz KMTSO ile barıştıracağız, bize oy vererek bizi o koltuklara oturtanların üyelerimiz olduğunu asla unutmayacağız neticede o koltuklar bizim babamızın malı değil, geçici olarak oturduk, biz görevimizi laiki ile yapamazsak bir dönem sonra ki seçimlerde bizi o koltuklardan kaldırırlar..  iyi hizmet edersek, bezi yeniden yönetime seçerler.. biz bunun bilinci ile KMTSO 14. Komiteyi böyle temsil edeceğiz..

Önümüzdeki süreçte : üyelerimize daha güzel nasıl hizmet ederiz oradaki çalışmalarda göstereceğiz.. her işi istişare ile yapacağız..

14. komitede kimler var derseniz : İnşaat malzemeleri satanlar, tekstil makinaları yedek parçaları satanlar, demir çimento satanlar, seramik, alçı, çimento satan var 243 üyemiz var, biz temsil noktasındayız, bu başarı benim arkadaşlarımızın başarısı, Turuncu Devrim yaptık diyoruz bugünden sonra ise :

YENİ BAŞLIYORUZ..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu