Ekonomi

Kahramanmaraş Altın ve Mücevher Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin 2021 Yılı Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Kahramanmaraş Altın ve Mücevher Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin 2021 Yılı Olağan Genel Kurulu Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ın katılımlarıyla Teknokent Toplantı Salonunda yapıldı.

Kahramanmaraş Teknokent Yönetici A.Ş., Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ve Kahramanmaraş Kuyumcular Odası iştirakiyle kurulan şirketin 2021 yılı olağan genel kurul toplantısına KMTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Zabun, Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanı Hacı Mustafa Öz, yönetim kurulu üyesi Öğretim Görevlisi Mesut Bilginer ve şirket çalışanları katıldı.

Olağan genel kurul toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren Teknokent Yönetici A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraş Altın ve Mücevher Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Kahramanmaraş’ın altın tasarımı ve üretiminde markalaşmasına önemli katkılar sağlayacağını ifade etti.

Genel kurul gündemi kapsamında Kahramanmaraş Altın ve Mücevher Sanayi ve Ticaret A.Ş. personelleri Dr. Öğretim Üyesi Alaaddin Gündeş, Öğretim Görevlisi Hakan Özger, Öğretim Görevlisi Mustafa Söyler ve Laboratuvar sorumlusu Necati Özkan; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın 25 Mart 2022 tarihinde açılışını yapmış olduğu Gemoloji Laboratuvarı ve Altın Ayar Evi’nin işleyişi, mali tabloları ve bilanço raporu ile ilgili yönetim kuruluna bilgi verdiler.

Şirketin hedefleri ve yapılması gereken işler hakkında istişarelerde bulunulan olağan genel kurul toplantısı gündeminin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen dilek ve temenni konuşmalarıyla son buldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu