Ekonomi

Kahramanmaraş’ta Belediye 80 İşçi Alacak!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi farklı alanlarda istihdam etmek üzere 80 işçi alım ilanı yayınladı.

İlana göre, alımlar AKBEL A.Ş. bünyesinde yapılacak. En az ilkokul mezuniyeti aranan ilana başvurular ise 15.11.2022 / 21.11.2022 tarihleri arasında yapılacak.

İŞTE TÜM DETAYLAR…

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

AKBEL A.Ş. PERSONEL ALIM İLANI

UnvanSayıGörev YeriCinsiyetEğitim Durumu
1) İşçi(Hizmet Personeli)30AKBEL A.Ş.Kadın/ErkekMeslek liseleri ile üniversitelerin aşçılık, garsonluk, turizm ve otelcilik gibi bölümlerinden mezun olmak.Restoran, kafe ve pastane gibi hizmet sektöründe garson, komi veya bu sektörlerdeki mutfak ve imalat işinde en az 1 yıllık tecrübeye sahip olmak.
2) İşçi(Temizlik, Bulaşık)4AKBEL A.Ş.Kadın/ErkekLise mezunu olmak.Vardiya sistemine göre çalışmasına engel, sağlık vb. sorunlarının olmaması.
3) İşçi(Kayak Merkezi)33AKBEL A.Ş.ErkekÜniversite mezunu olmak.Tercihen kayak ve kayak sporları konusunda tecrübe sahibi olmak.
4) Beden İşçisi8AKBEL A.Ş.Erkekİlkokul mezunu olmak.Vardiya sistemine göre çalışmasına engel, sağlık vb. sorunlarının olmaması.
5) İşçi(Tatlı, Aşçı, Fırın ve Kebap Ustası)5AKBEL A.Ş.Erkekİlkokul mezunu olmak.Başvurduğu pozisyon ile ilgili ustalık/MYK belgesine sahip olmak.Tatlı, aşçı, fırın ve kebap alanında en 1 yıllık tecrübeye sahip olmak.Vardiya sistemine göre çalışmasına engel, sağlık vb. sorunlarının olmaması.
Toplam80

AKBEL A.Ş. bünyesinde geçici işçi olarak (5 ay 29 gün) çalıştırılmak üzere aşağıdaki şartları taşıyanlar arasından 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

A- Aranan Şartlar

2018/11608 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4’üncü maddesindeki şartları taşımak.

Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı olmak.

Son müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını geçmemiş olmak. 4 ve 5 numaralı unvanlara yapılan başvurularda yaş şartı 40 olarak uygulanır.

Müracaat eden adaylardan alınacak sayının 3 katı kadar aday, tecrübe, lise ve üniversite mezunları için diploma notu esas alınarak mülakata çağrılacaktır. Diploma notunda, en son mezun olduğu okul diploması esas alınır. 4 ve 5 numaralı unvanlara yapılan başvurular için diploma notu esas alınmayacaktır.

B- Müracaat

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Kasım 2022 / 21 Kasım 2022 tarihleri arasında https://kahramanmaras.bel.tr/form/akbel-as-personel-alim-ilani-basvuru-formu-15112022 web adresi üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

  BAŞVURU BİLGİLERİ
KurumKahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi AKBEL AŞ. 
Adresİstasyon Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No.19/1 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş 
Elektronik Posta Adresi[email protected] 
Başvuru İletişim ve Koordinasyon(+90 344) 228 46 00 
Başvuru Tarih Aralığı15.11.2022 / 21.11.2022 
Başvuru ŞekliOnline / https://kahramanmaras.bel.tr/form/akbel-as-personel-alim-ilani-basvuru-formu-15112022

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu