Ekonomi

Kahramanmaraş’ta jeotermal ihalesi

Kahramanmaraş Valiliği YİKOB’un Resmî Gazete’de yayımladığı ilama göre, Göksun ve Onikişubat ilçelerinde, beş adet jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahası ihale edilecek.

Kahramanmaraş Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nın (YİKOB) Resmi Gazete aracılığı ile paylaştığı ilanda, ilin Onikişubat ilçesinde toplam dört (4,) Göksun ilçesinde bir (1) adet jeotermal arama ruhsat sahasının ihale edileceği duyuruldu.

İhale edilecek olan sahaların ihale bedelleri yaklaşık 5,778 TL – 61941 TL ; geçici teminat bedelleri ise yaklaşık 1,155.60 TL – 12,388.20 TL arasında değişmektedir.

İhaleye katılacak gerçek ve tüzel kişilerin, tekliflerini ihale tarihi ve saatine dek Kahramanmaraş Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına vermeleri ya da iadeli posta vasıtasıyla göndermeleri gerekmektedir. Son teklif verme tarihi ve saatine kadar Başkanlığa ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

İhale, Kahramanmaraş Valiliği YİKOB İsmet Paşa Mahallesi, Trabzon Caddesi Özel İdare İş Merkezi Kat: 10 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş adresindeki Doğal Kaynaklar, Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürü odasında 10.12.2021 günü saat 09:00’dan itibaren yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu