Ekonomi

Kahramanmaraş’ta Üsküdar Konutları için geriye sayım başladı

Kahramanmaraş’ta inşaat sektörünün öncü temsilcilerinden Kar Yapı tarafından kente kazandırılan “Üsküdar Konutları” tamamlanma aşamasına geldi. 3 aya kadar yaşamın başlayacağı konutlar, gerek mimari yapısı, gerekse işçilik kalitesiyle göz kamaştırıyor.

Kar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Karcıoğlu, gelişen teknolojiyle birlikte yeni nesil konutların bir yaşam alanından daha fazlasını sunduğunu, konut alıcılarının taleplerinin de değiştiğini belirterek, “Özellikle pandemi ile birlikte insanlar daha uzun süre evde kaldıklarından artık konuttan beklentilerinin çıtasını yükselttiler” dedi.

SEKTÖRDEKİ TÜM TRENDLER TAKİP EDİLİYOR

Sektöründeki tüm trendleri yakından takip eden firma olarak müşterilerinin beklentilerine maksimum düzeyde yanıt verme çabasında olduklarını belirten Durmuş Karcıoğlu, , “Eskiden insanlar ev alırken sadece boyasına, cilasına bakardı. Şimdi konut alıcısı bilinçlendi. Önce güvenilir firma, sonra depreme dayanıklı özellikler yani can güvenliği ile sosyal donatılar istiyor” diye konuştu.

Durmuş Karcıoğlu, konutlarını projelendirirken lokosyon, ulaşım, işçilik, kullanılan malzemenin kalitesi, evin kullanım alanının atıl olmaması gibi birçok kriteri göz önünde bulundurduklarını belirterek, “Üsküdar Konutlarımız da tam anlamıyla yeni trend ya da yeni nesil dediğimiz türden bir yapı oldu” ifadelerine yer verdi.

  Daha önce Narlıdere Konutları, Bornova Konutları gibi birçok gözde projeyi hayata geçiren  Kar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Karcıoğlu,  3 blok ve 84 daireden oluşan Üsküdar Konutlarının üç aya kadar tamamlanacağını bildirdi.

UYGUN LOKOSYON, KALİTELİ İŞÇİLİK

 Bu projenin lokasyonunun da kolay ulaşım imkanı ile ön plana çıktığını belirten Karcıoğlu, “Kahramanmaraş’ın en güzel yerinde bulunan Üsküdar Konutlarımız, kısa sürede tüm komşu semtlere gidilebilecek konumda. Site içinde doğal ve güven içinde bir yaşam alanı oluşturduğumuz Üsküdar Konutlarımızda kalite ve estetiği birleştirdik. En ince detaya kadar konforun düşünüldüğü projemizde konut sahibi olanlar kendilerini yılın 12 ayında tatilde hissedebilecekler” dedi.

 MASALSI YAŞAM

Eşsiz bir görsel şölen sunan yeşil alanları ve oyun grupları ile ailelerin gönül rahatlığı ile evlerinde otururken, çocuklarının site içinde güven içinde oynayabilecekleri Üsküdar Konutları’nda, her blokta frekans kontrollü asansörler yer alıyor.

 Profesyonel iç mekân tasarım detayları ile konfor düzeyi en yüksek şekilde düşünülen konutlarda, ergonomik ve estetik daireler, masalsı bir yaşamın kapılarını aralıyor.  Özel tasarım mutfak, çelik kapı, salonda özel aydınlatma sistemi, dört mevsim ısı yalıtımı, lake kaplama iç kapılar,  laminant parke, koridorları ve balkonlarda seramik granit döşeme, vestiyer ve duşakabin gibi birçok detay  bulunan projede ev sahibi olanlar üç aya kadar başlayacak olan yeni yaşamı heyecanla bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu