Ekonomi

KASİAD e-bültenin yeni sayısı çıktı

Kahramanmaraş Sanayici ve İşinsanları Derneği (KASİAD)’ın yeni e-bülten sayısı çıktı.

İnsanların dernek faaliyetlerine daha kolay ulaşması adına çıkartılan e-bülten’in son sayısı yayınlanarak okuyucularla buluştu.

25 sayfalık e-bülten içerisinde Covid’in tekstil sektörüne etkileri, Metal Mutfak eşyası sektörüyle röportaj, bağış kampanyası, dernek üyelerinin başarıları gibi birçok konu yer alıyor.

LİNKE TIKLAYARAK E-BÜLTEN’E ULAŞA BİLİRSİNİZ

KASİAD HAKKINDA

Kahramanmaraş Sanayici ve İşinsanları Derneği, 1998 yılı Şubat ayında Kahramanmaraş’ta üyeleri arasında iletişim ağını geliştirerek kentsel lobi oluşturmak, kent ekonomisine yön vermek, üyelerine organizasyonel projeler hazırlayarak ekonomik ve sosyal gelişimi daha yükseklere taşımak amacıyla kurulmuştur.

Sivil toplum örgütlerinin giderek önem ve değer kazandığı, etki alanının hızla geliştiği ve iş dünyasında artan rekabet koşullarında bir nevi üst kimlik olduğu günümüzde, KASİAD bu gerçeği geleneksel dernekçi anlayış yerine proje ve üretim odaklı sivil toplum mantalitesi ile pekiştirmektedir.

Bölgesel bir marka sivil toplum okulu ve üyelerinin proje üretim üssü olmayı amaçlayan KASİAD, bu hedefine insan aklına ve emeğine yatırım yaparak her geçen gün yaklaşmakta ve Kahramanmaraş’ta “trendsetter” anlayışının ilk örneği olmanın gururunu yaşamaktadır.

KASİAD, her yıl düzenli olarak İSTANBUL Sanayi Odası tarafından açıklanan İlk 1000 kuruluş içinde yer alan üyeleriyle temsil edilmekte, üyelerinin 50.000’i aşkın çalışanı ile ülke ekonomisine son derece önemli bir katkı sağlamakta ve iş dünyasının saygın bir kurulumu olarak sivil toplumda etkin rol almaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu