Ekonomi

KASİAD, kariyer kampı düzenliyor!

Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Kariyer Kampı düzenleyecek.

KASİAD, 27 Haziran–29 Temmuz tarihleri arasında üyelerine yönelik kariyer kampı düzenleyeceğini bildirdi.

İki aşama şeklinde gerçekleşecek olan kampta, Yönetsel Beceri, Mülakat Teknikleri, İnovasyon Kültürü, Temel İş Hukuku,Vergi, Muhasebe, Kalite Sistemleri, Planlama eğitimi gibi bir çok konuda uzmanlar tarafından eğitimler verilecek.

Konuyla ilgili dernekten yapılan açıklamada şu bilgiler verildi;

“İlk aşama olan “Eğitim Aşaması”nda, katılımcılar üye firmalarımızda görev yapan profesyonellerden ve dış eğitim firmalarından işletme konusunda bireysel gelişim eğitimleri (Yönetsel Beceri, Mülakat Teknikleri, İnovasyon Kültürü, Problem Çözme ve Karar Alma Teknikleri eğitimivb.) ve teknik-meslekibeceri eğitimleri (Temel İş Hukuku-Vergi-KVKK-Verimlilik-Muhasebe-Kalite Sistemleri-Planlama eğitimi vb.) konularında yoğunlaştırılmış  eğitimler verilecektir.

İkinci aşama olan “Staj Aşaması”nda ise, ilk aşamadaki eğitimlerin neticesinde yapılacak değerlendirmelerin sonucuna göre, başarılı olan katılımcılar üye firmalarımızdan birinde üç ay (ücretli) staj yapma imkanı elde edecektir. Bu staj sonucunda başarılı bulunan katılımcı, kalıcı olarak istihdam edilebilir hale gelecektir.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu