Ekonomi

KASKİ 30 personel alıyor!

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Elbistan’da 30 personel alımı yapacağını duyurdu.

İlana  göre, Elbistan İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi’ne makine mühendisi, elektrik mühendisi, laborant, tekniker, teknisyen, vardiya operatörü ve beden işçisi olarak toplam 30 personel alınacak.

A- Aranan Şartlar
1)    2018/11608 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4’üncü maddesindeki şartları taşımak.
2)    Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) en az 50 puan veya 100 üzerinden, en az 50 diploma notundan birine sahip olmak.
3)    Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı olmak.
4)    Son müracaat tarihi itibariyle 40 yaşını geçmemiş olmak. 
5)    Görev yapacağı ilçede ikamet etmeyi kabul etmek.
6)    Atıksu arıtma tesislerinin yapım, onarım veya işletmesinde altı ay çalışmış olmak.
 
B- Müracaat
Başvuru şartlarını taşıyan adayların 19 Eylül 2022 – 21 Eylül 2022 tarihleri arasında https:/maraskaski.gov.tr/ web adresi üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.
 
C- Sınav ve Değerlendirme
1)    Başvuru şartlarını taşıyan adaylar KPSS puanı ve diploma notu sıralaması esas alınarak, her bir pozisyon için sınav hakkı kazanacak 6 adaydan; 3’ü KPSS puanına, 3’ü ise diploma notuna göre çağrılacaktır. 
2) Sıralamaya giren adaylar için yazılı ve/veya sözlü sınav yapılacaktır. Sınav tarihi ayrıca bildirilecektir.

Elbistan İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi’nde görevlendirilecek makine mühendisi, elektrik mühendisi, laborant, tekniker, teknisyen, vardiya operatörü ve beden işçisi olarak toplam 30 kişi istihdam edilecek.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KASKİ) Personel A.Ş. tarafından yayımlanan personel alımı ilanına göre, 1 makine mühendisi, 1 elektrik mühendisi, 1 laborant, 2 tekniker, 5 teknisyen, 12 vardiya operatörü ve 8 de beden işçisi çalıştırılacak.

Mühendis ve laborantlar için üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun olma şartı aranacak. Teknikerlerde ise ön lisans mezunu olması isteniyor. Teknisyenler de meslek liselerinin elektrik, elektronik ve metal işleri bölümlerinden mezun olma şartını taşıyacak. Vardiya operatörlüğü için başvuranlar lise ve dengi okul mezunu olacak. Beden işçisi adaylarında ise en az ilkokul mezunu olma şartı istenecek.

Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı olan adaylar, 19 – 21 Eylül 2022 tarihleri arasında https:/maraskaski.gov.tr/ web adresi üzerinden online başvuru yapabilecek.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar KPSS puanı ve diploma notu sıralaması esas alınarak, her bir pozisyon için sınav hakkı kazanacak 6 adaydan; 3’ü KPSS puanına, 3’ü ise diploma notuna göre çağrılacak. Sıralamaya giren adaylar için yazılı ve/veya sözlü sınav yapılacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu