Politika

Sefer Aycan, ‘Erken seçim Türkiye’nin gündeminde değil’

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, “Kim ne derse desin seçim, takvime uygun olarak 2023 yılında yapılacaktır. Erken seçim Türkiye’nin gündeminde değildir” dedi.

‘Adım Adım 2023 İl İl Anadolu’ programı kapsamında MHP’li milletvekilleri Kayseri’de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Programa, MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Programda konuşan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, “Cumhur ittifakı olarak birçok başarılı çalışmaya imza attık. Milletin bağrından kopan Cumhur ittifakı ‘yapılmaz, yapılamaz’ denilen birçok çalışmaya imza attı. Karabağ’ın kurtarılması, Ayasofya’nın ibadete açılması bunların en büyük örneği. Terörle mücadele kararlılıkla devam ediyor. Terörist sayısı 200’ün altına indi. Bugünün ekonomik sıkıntının farkındayız. Bir dönüşüm yaşıyoruz. Önerilerimizi sunuyoruz. Milletimiz ve devletimiz için ne gerekiyorsa onu söyleyen bir hareketiz. Şu an muhalefet erken seçim talebinde bulunuyor. Kim ne derse desin seçim, takvime uygun olarak 2023 yılında yapılacaktır. Erken seçim Türkiye’nin gündeminde değildir. Cumhurbaşkanı adayımız da Recep Tayyip Erdoğan’dır” diye konuştu. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu