Ekonomi

TOKİ’den Kahramanmaraş’ta emlak satışı

TOKİ 40 ilde 129 konut ve 22 ilde 145 işyerini vadeli olarak açık arttırma ile satacak. Konut ve iş yeri satışının yapılacağı iller arasında Kahramanmaraş’ta yer alıyor.

Konut satışı yapılacak iller şöyle:

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Yozgat, Zonguldak.

İşyeri satışının yapılacağı iller de şöyle: Ağrı, Amasya, Balıkesir, Bitlis, Çorum, Diyarbakır, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Niğde, Trabzon, Zonguldak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre 120 ay vadeli konut satışları 16 Şubat 2022 Çarşamba günü saat 10.30 da TOKİ İstanbul Hizmet binasında ve Ankara Bilkent Otel ve Konaklama Merkezinde gerçekleştirilecek

120 ay vadeli işyeri satışları ise 17 Şubat 2022 Perşembe günü saat 10.30’da internet katılımı ile yapılacak. Açık arttırmaya emlakmuzayede.com.tr adresinden katılım sağlanabilecek. Açık arttırmaya internet katılım için kayıtlar 15 Şubat 2022 Salı günü saat 10.30’a kadar alınacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu