Ekonomi

Kahramanmaraş’ta devlet kurumu 11 aracı satışa çıkarttı!

Kahramanmaraş’ta, daha önce devlet işlerinde kullanılmış ancak süreç içerisinde ekonomik ömrünü doldurmuş olan araçlar ihale ile satılacak.

Yayımlanan duyuru kapsamında; Kahramanmaraş Çevre Şehircilik İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Milli Emlak Şefliği 11 araç için ihale düzenleyecek.

22 Mart tarihinde gerçekleştirilecek ihale İstiklal Mah. Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Bulv. 36/A Onikişubat Kahramanmaraş adresinde yapılacak.

İhale komisyon huzurunda düzenlenecek. İhale ile traktör, otomobil, motosiklet, kamyon ve eskiden ambulans olan araçların satışı yapılacak.

Araçların marka model tip özellikleri aşağıda tabloda ilan edilmiş durumda. Tabloda ayrıca araçların satış detayları ve muhammen bedelleri de yer alıyor. 

Araç Satış Tablosu

Araç satış listesinde yer alan herhangi bir araç için yada birden fazla araç için teklif verecek olanlar 22 Mart tarihine kadar başvurularını işlemlerini tamamlayacaklar.

İhaleye katılmak için ilk işlem olarak tabloda Kahramanmaraş Çevre Şehircilik İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Milli Emlak Şefliği’nin açıkladığı geçici teminat bedelleri ödenecek makbuzu alınacak ve kuruma teslim edilecek. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu