Ekonomi

Kahramanmaraş’ta lojistik sektörünün dünü bugünü ve yarını konuşuldu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGİM), Kariyer Girişimcilik ve İnovasyon Öğrenci Topluluğu ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik işbirliğiyle ‘Lojistik Sektörünün Dünü Bugünü ve Yarını’ konulu konferans düzenlendi.

KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansın açılış konuşmasını üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can yaptı. Kariyer ve tecrübe paylaşımlarının yapıldığı faaliyetleri önemsediklerini ve desteklediklerini ifade eden Rektör Can, sektörden isimlerin tecrübe paylaşımlarının öğrencilerin kariyer hedeflerine ışık tuttuğunu söyledi.

Konferansın konuşmacısı Mehmet Özal’a üniversitemizin davetine icabetleri için teşekkür eden Rektör Can, konferansın faydalı olması temennisiyle konuşmasını tamamladı.

KAGİM Müdürü Doç. Dr. Hayrettin Keskingöz ise kısa bir konuşma gerçekleştirerek, programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının ardından Ekol Lojistik İcra Kurulu Üyesi Mehmet Özal, ‘Lojistik Sektörünün Dünü Bugünü ve Yarını’ konulu konferans sunumunu gerçekleştirirken, kariyer süreçlerini katılımcılarla paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu